Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Ринок модульних будівель в Україні. Попит, пропозиція та перспективи

Ринок швидкомонтованих модульних будівель досить добре розвинений в Україні.

У модульних будівлях, таких як побутовки, будівельні вагончики, складські, офісні приміщення, приміщення охорони потребують передусім представники бізнесу.

Невеликі блок контейнери успішно використовуються в малому бізнесі як основні приміщення для ведення підприємницької діяльності. Найчастіше використання саме блок-модульних будівель є оптимальним рішенням для невеликих підприємств та сервісів.

Офісне приміщення, точка торгівлі, склад готової продукції або виробниче приміщення - таких приміщень потребують представники малого бізнесу. Найкращим вибором співвідношення ціни і якості для вирішення таких завдань якраз і є модульні будівлі.

Представники великого бізнесу, а також державні організації також активно використовують блок контейнери у своїй діяльності. Будівельні компанії є замовниками побутівок, вагончиків для проживання персоналу, зайнятого на капітальному будівництві. При цьому можливість перевезення таких будівель робить їх незамінними у цій галузі використання. Як і малий бізнес - великі компанії також потребують складських приміщень, мобільних офісів, госпблоків.

Широко використовуються блок контейнери як охоронні приміщення. Пости охорони, диспетчерські будиночки, прохідні, сторожки - широко потрібні і використовуються не тільки комерційними, а й державними організаціями.

У період світової економічної кризи намітилася нова тенденція на ринку модульних будівель України. За останній рік серйозно зросло використання модульних будівель, що швидко монтуються приватними особами. Відсоток приватних осіб як замовників на будівництво модульних будівель значно зріс порівняно з кількістю замовлень від представників бізнесу. Це з трьома чинниками. По-перше, економічна криза завдала відчутного удару по бізнесу. Багато підприємств змушені були просто закрити своє виробництво, а перед іншими просто стоять завдання виживання. При цьому, хоч бажання заощаджувати і призвело на ринок модульного будівництва нових клієнтів, загалом відбувся суттєвий спад на попит такого роду продукції.

Приватні особи, навпаки, знайшли в період кризи вихід у купівлі модульних будівель для власних потреб. Насамперед це стосується дачних, садових будиночків. Переваги, які дають дачні побутівки у поєднанні з їхньою невисокою вартістю, змусили звернути на себе увагу людей, перед якими стоїть завдання дачного будівництва. З'явилася можливість забезпечити собі дачний будиночок у дуже короткі терміни та за дуже невеликі гроші. При цьому, не утискуючи себе у планах на зручне планування та естетичний зовнішній вигляд свого дачного будиночка.

Немало сприяв цьому і той факт, що на даний момент у сфері будівництва побутових і дачних будиночків існує досить висока конкуренція, а підприємства, що випускають таку продукцію, вже мають чималий досвід у будівництві блоків контейнерів і основний упор роблять на якість своєї продукції. .

Джерело: http://www.blockunit.com.ua/
© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту