Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Діють знижки та спеціальні пропозиції для великих замовників. Беремося за нестандартні проекти. Телефонуйте, домовимось!
статті

Поради щодо вибору якості житлових побутів

Кілька корисних порад щодо якості будівництва побутівок, дачних будиночків, модульних будівель

Міцність та якість каркасу

Перше і найважливіше при будівництві побутовки або модульного дачного будиночка - це його каркас. Саме каркас вимагає досвіду від проектувальників, якості виконання від працівників та суттєвих витрат на матеріали від виконавця. У той самий час саме якість каркаса важко перевірити початковому етапі експлуатації блок-модуля, т.к. він захований під обшивкою вагончика. Каркас модульної будівлі - це те, на чому найчастіше намагаються заощадити виконавці.

Яким має бути каркас?

Каркас має бути міцним. Він є основою всієї модульної будівлі. У ньому мають бути використані товсті металеві труби. Менш бажаним є використання швелера, профілів та арматури. Труба – найкращий вибір. Рекомендується як основа каркаса використовувати квадратну трубу не менше 80х60ммх3мм, а як додаткові труби 60х60х3, 60х40х3 мм і 50х25х3 мм. Якщо у Вашому каркасі використовуються тонші труби – Ваш каркас ненадійний. Ребра жорсткості каркаса повинні йти не рідше ніж на відстані 1-1,5 м один від одного. Якщо між ребрами на глухій стіні (без вікон) відстань по 2 метри - стіни Вашого будиночка можуть суттєво "грати".

Особливу увагу слід приділити дну каркасу. Рекомендується використовувати для основи підлоги трубу 60х40 або 60х30 з відстанню не більше метра (а краще 60-70 см) між ними. Якщо використовувати більш тонкі труби – існує ймовірність того, що Ваші кроки по підлозі видаватимуть характерний звук. За відчуттями, це схоже на пряжки на батуті. Підлога буде "грати".

Обов'язково дно побутівки має бути підшите рубімастом, оцинкованим листом або аналогічним вологостійким матеріалом. В іншому випадку підлога може просто прогнити. З цієї точки зору каркас повинен бути покритий антикорозійним грунтом. Навіщо Вам мати в основі вашого вагончика іржаві труби?

Природно каркас має бути рівним і зварений досвідченим зварювальником, у ньому мають бути використані різні ребра жорсткості, перемички тощо. Каркас повинен без проблем витримувати навантаження під час неодноразових перевезень вагончика.

Внутрішня обшивка блоку модуля

На якість обшивки Вашої побутівки впливає якість матеріалу та його складання.

У житлових побутівках обов'язково використовувати теплоізолюючі та пароізолюючі матеріали, плівки.

Якщо основна обшивка рекомендується використовувати плиту OSB для зміцнення стін від механічних пошкоджень. Панелі МДФ, ДСП, фанера - всього цього мало щоб захистити стіни від вм'ятин і тріщин. Ці панелі краще використовувати разом із плитою OSB-3.

Плита OSB-3 має бути світлого кольору, без запаху, без сторонніх написів на поверхні, не липка, гладка на дотик.

Обов'язково поцікавтеся, яка плита OSB буде використана в будівництві. Якщо плита темного кольору, з текстовими печатками та характерним хімічним запахом - утримайтеся від такої обшивки. Ця плита не призначена для використання в житлових приміщеннях, проте коштує істотно дешевше за її аналоги, призначені для використання в житлових блок контейнерах.

При покупці будиночка приділіть увагу електропроводці. Вона має відповідати стандартам якості та протипожежної безпеки.

Висновок

Не женіться лише за низькими цінами! Ціна має відповідати якості. Пам'ятайте! Ніхто не стане працювати собі на збиток, а замовник, який звертає увагу лише на ціну, вважаючи, що дуже спритно знайшов недороге рішення - ризикує втратити набагато більше.

Дзвоніть нам!

Джерело: http://www.blockunit.com.ua/

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту