Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Переваги будівництва сучасного каркасного будинку

1. Можливість будівництва будь-якої пори року.

2. Високі темпи будівництва.

3. Каркасний будинок найбільш стійкий і нечутливий до сезонних зсувів фундаменту, що відбуваються внаслідок пучення ґрунтів.

4. Каркасний будинок має високу сейсмостійкість (в Японії майже всі каркасні будинки). Такий будинок можна порівняти із системою жорстко скріплених коробок, яку зруйнувати вкрай непросто.

5. Можливість виконання складних конструктивних рішень із мінімальними витратами.

6. Відносна легкість оздоблювальних робіт. Цегляні будинки, при використанні традиційної штукатурки, не дають ідеально рівної поверхні стін, підлоги та стелі, а для використання гіпсокартону необхідний каркас, що вирівнює.

7. У каркасному будинку поверхня стін, підлоги, стелі виходить ідеально рівною через конструкцію будівлі. Ідеальними виходять кути стиків "стіна-підлога" і "стіна-стеля". Відсутність щілин у стику "стіна-підлога" дозволяє відмовитися від застосування традиційного плінтуса і замінити його більш красивою і практичною наличником.

8. Швидкий термін будівництва. Дерев'яні будинки з оциліндрованої колоди або бруса вимагають річної усадки перед початком оздоблювальних робіт, додаткового вирівнювання стін та додаткового утеплення. Це означає, що вселитись у такий будинок Ви зможете майже через два роки після початку будівництва. У каркасний будинок можна вселятися одразу після завершення будівництва.

9. Каркасний будинок дає можливість приховати всі комунікації всередині стіни, підлоги.

10. Каркасна технологія не потребує будь-якого важкого монтажного обладнання, мінімізує трудовитрати.

11. Гіпсокартон, який використовується в більшості випадків для обробки каркасних будинків та зведення додаткових перегородок, суттєво збільшить звукоізоляцію у вашому будинку.

12. Відсутність усадки дозволяє проводити внутрішнє оздоблення каркасного будинку одразу після будівництва.

13. Хазяїн такого будинку може залишити каркасний будинок без опалення взимку та не боятися за стан внутрішнього оздоблення: дерев'яний будинок не поведе.

14. Уніфікованість типорозмірів несучих елементів каркасного будинку дозволяє вибрати будь-який вид обробки, як зовні, так і всередині. Завдяки цьому, каркасні будинки можуть бути як дерев'яними, так і цегляними і один і той же будинок, побудований для різних Замовників, виглядатиме зовсім по-різному. Все залежить лише від можливостей та побажань клієнта.

15. Конструктивні особливості не накладають жодних обмежень на дизайн дерев'яного будинку під час будівництва каркасних котеджів, тому будь-який будинок, який Вам подобається, можна виготовити за каркасною технологією.

16. Залежно від призначення та територіального розташування каркасного будинку індивідуально розраховуються товщина стін та система утеплення, що забезпечує збереження тепла, а значить зниження експлуатаційних витрат на обігрів приміщень.

17. Низька ціна швидко зведеного каркасного будинку в порівнянні з будинками з аналогічними теплотехнічними характеристиками досягається завдяки використанню сучасних теплоізоляційних матеріалів.

18. Легкість конструкції споруди значно знижує навантаження на ґрунти, що дозволяє застосовувати економічніші типи фундаменту. Вага середнього каркасного будинку площею 150 квадратних метрів становить близько 40 тонн, включаючи внутрішнє, зовнішнє оздоблення та корисне навантаження.

19. Довговічність конструкції каркасного будинку досягається за рахунок обробки деревини, а також прихованого розміщення каркасу.

20. Обладнати такий будинок можна будь-якими видами опалювальних та димарів в т.ч. камінами будь-якого виробництва.

21. У конструктив цієї технології входять гратчасті балки перекриття: тип - ферма з паралельними поясами. Ці балки мають високу здатність, що несе, і дають можливість перекривати великі прольоти без проміжних опор, не обмежуючи планувальні рішення. Також у конструктив входить система кроквяних ферм, конструкції яких дозволяють перекривати прольоти до 30 метрів без проміжних опор. Такі кроквяні ферми можуть застосовуватися при проектуванні та будівництві промислових будівель (ангари, склади, магазини тощо).

22. Застосування в каркасному будівництві сучасних технологій та відповідних сучасних матеріалів забезпечує комфортні умови життя, мінімум витрат на експлуатацію будинку, а також суттєву економію тепла.

23. Як було зазначено, - найважливіша перевага якісних каркасних будинків - відмінні енергозберігаючі характеристики. Забезпечується ця перевага насамперед за рахунок системи утеплення. Надійність та довговічність конструкції утеплення залежить від того, які матеріали використовуються та як вони використовуються.

24. На відміну від дерев'яних будинків з масиву деревини, каркасні конструкції більш економічні і вимагають в 1,5-2 рази менше деревини при виготовленні та в стільки ж разів тепліше за використання якісного утеплювача в стінах. Використання ефективної теплоізоляції стін товщиною 200 мм у каркасних будинках еквівалентно за втратами тепла 450 мм суцільної дерев'яної стіни або 2 м цегляної кладки. Зрозуміло, що і в 1-му, і в 2-му випадках виготовлення стін такої товщини економічно недоцільне і практично неможливе.

25. Побудовані за цією технологією будинки мають високу жорсткість, стійкість до деформацій. Зовнішні та внутрішні стіни, виконані за даною технологією, у кілька разів легші за цегляні, газобетонні, зроблені з оциліндрованої колоди.

26. Каркасні дерев'яні будинки не потрібно цілий рік опалювати як, наприклад, цегляні, газобетонні тощо.

27. Каркасний будинок - це найдоступніше житло у наш час. При мінімальних витратах часу, зусиль та засобів Ви отримуєте тепле, економічне, екологічно чисте, а головне – затишне, завжди сучасне та комфортне житло.

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту