Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Діють знижки та спеціальні пропозиції для великих замовників. Беремося за нестандартні проекти. Телефонуйте, домовимось!
статті

Переваги металевих побутів

У різних видах господарської діяльності існує необхідність будівництва господарських приміщень, які мають бути транспортабельними та легко розбиратися для їх перевезення. Така ситуація досить часто виникає під час будівництва, особливо у віддалених районах. Від забезпечення умов праці та безпеки матеріалів залежить успішність робіт. Ці функції успішно виконують блок контейнерні споруди, такі як будівельні побутовки, вагончики, госпблоки та інші.

В умовах капітального будівництва часто немає можливості тривалий час жити у польових умовах. Саме тому останнім часом активний розвиток отримали спеціальні різноманітні мобільні будівлі. Основне їхнє призначення - використання для будівництва житла чи зберігання там господарського інвентарю.

Переваги побутів

Основною перевагою, якою володіють мобільні будівельні побутові вагончики, є те, що немає необхідності в будівництві приміщення та використання матеріалу, який необхідний при його зведенні. Достатньо лише доставити побутівку до свого місця призначення, після чого її відразу ж можна використовувати. Така побутівка є готовою спорудою, забезпеченою всім необхідним для побуту та роботи. Укомплектувати будівельну побутівку можна на власний розсуд.

Крім того, такий будівельний вагончик надійно захищений від зносу, гниття та вологи і не деформується від часу. Обшитий металевим профілем зі спеціальним покриттям він просто не може іржавіти. Металевий каркас, який становить основу споруди, забезпечує надійність будівлі навіть за її перевезеннях. Всі ці фактори забезпечують металевим блокам модулям тривалий термін служби. Завдяки сучасним технологіям будівництва, металеві побутовки можуть прослужити понад 15 років навіть у складних умовах експлуатації з різкими перепадами температури, підвищеною вологістю та частими перевезеннями з місця на місце.

Не варто турбуватися про те, що в металевій побутівці може бути холодно взимку. Продумана система опалення, використання сучасних утеплювачів, гідробар'єрної плівки, внутрішня обшивка побутівки – все це гарантує абсолютний комфорт проживання в побутівці в холодну пору року та дозволяє підтримувати у побутівці комфортну температуру (близько +18°С при температурі повітря -40°С). Для підтримки такої температури достатньо невеликого електрообігрівача 1,5 кВт.

Невелика вага металевого блоку контейнера дозволяє без проблем транспортувати його на будь-які відстані за допомогою вантажного автомобіля. Ця ж особливість металевих блоків модулів дозволяє компонувати їх у споруди будь-якої складності, монтувати з них 2 або 3-х поверхові будівлі.

Неабиякою перевагою є і гарний, сучасний вигляд таких будівель. Обшитий кольоровим оцинкованим профнастилом блок модуль виглядає дуже сучасно та надійно. Він легко впишеться.в ряд інших будов, по сусідству з якими йому належить бути. Якщо ж особливих естетичних вимог до вагончика не пред'являється – можна заощадити на його зовнішньому вигляді, використовуючи для обшивки оцинкований профнастил. Навіть у цьому випадку ваш блок контейнер виглядатиме цілком непогано.

Звичайно, основною перевагою металевої будівельної побутівки є її ціна. Вона обійдеться Вам на порядок дешевше за капітальну будову і не набагато дорожча за дерев'яну побутівку.

Побутівок та сфер їх використання існує досить велика кількість. Який варіант ви оберете, залежить насамперед від ваших потреб та умов експлуатації, а також від ваших фінансових можливостей.

Джерело: blockunit.com.ua
© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту