Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Кіоск: особливості матеріалів і переваги

Кіоск є атрибутом практично будь-якого міста. Велика їх кількість є практично в кожному населеному пункті. Якщо раніше вони застосовувалися головним чином для продажу газет та журналів, то зараз їх можливості значно розширились. Розвиток технічного прогресу не стоїть дома. Його новинки застосовують виробники та таких конструкцій. В результаті тепер на вулицях міст, крім газетних кіосків, можна зустріти продуктові кіоски, тютюнові кіоски, торгові кіоски. Така велика різноманітність видів даних конструкцій пов'язана головним чином із потребами замовників, а також активним розвитком торгової сфери.

Як і більшість конструкцій, кіоски мають характерні особливості. Однією з них є невелика площа, яку вони мають. Зазвичай вона вбирається у 20 км2. Незалежно від виду кіоску існують різні варіанти його спорудження. Є об'єкти, де вся площа поділена на дві частини. На одній половині розміщуються вітрини, а інша надана покупцям. У кіосках з продажу курей-гриль половина для відвідувачів обладнана ще стійками, за якими вони їдять. Така особливість насамперед пов'язана із призначенням даної споруди.

Ще однією особливістю кіосків можна назвати саму технологію їхнього виробництва. Спочатку відбувається виготовлення каркасу. Як основний матеріал для нього використовують труби або швелер. Їхнє застосування виправдане, оскільки завдяки їм кіоск можна переміщати багаторазово, при цьому не побоюючись за його конструкцію.

Зовнішнє оздоблення кіоску здійснюється з використанням оцинкованого профлиста. Для покриття покрівлі також широко використовується цей матеріал. Внутрішнє оздоблення - це важлива складова практично будь-якого кіоску. Як основний матеріал застосовується ЛДСП. Він сьогодні найбільш популярний і використовується не тільки для обробки кіосків, але також активно застосовується і в інших сферах. Також використовуються пластикові плінтуси, які виготовляються із пластику. Як теплоізоляційний матеріал застосовується УРСА на сітці для кладки, який гарантує збереження тепла в кіоску і забезпечує відмінний захист від вологи.

Двері кіоску оснащені замком і мають прокладку з утеплювача, який виключає протяги в кіоску. Крім цього на двері встановлено металевий замок, який унеможливлює проникнення в приміщення сторонніх осіб. Торговельні вітражі виготовляються із застосуванням подвійного склопакета. Для захисту вітражів та збереження товарів використовуються металеві віконниці або роль-камери, які гарантують захист від посягань сторонніх осіб. Крім цього, в число оснащень кіоску входить окрема електропроводка, що веде до розеток, ламп, що використовуються в кіоску. Кабелі поміщені у пластикові канали з подальшим їх виведенням.

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту