Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Діють знижки та спеціальні пропозиції для великих замовників. Беремося за нестандартні проекти. Телефонуйте, домовимось!
статті

Дачні будиночки та побутовки - недороге рішення на основі блок модулів

Ціни на типові проекти дачних будиночків

Дачний будиночок

Якщо Ви ще придбали свій власний заміський будинок, дачу, де Ви зможете відпочити від міських турбот - саме час подумати про те, яким буде Ваш заміський дачний будиночок.

Одним із рішень може бути будівництво дачного будиночка на основі блок контейнерів. Такий будиночок швидко встановлюється і відразу може бути використаний за призначенням. Використовуючи дачну побутівку як житлове приміщення, покупець має широкі можливості по плануванню своєї дачі. Для цього можна просто скомпонувати різні модулі, зібравши з них цілий котедж. При цьому Ваш садовий будиночок вже міститиме все необхідне для використання дачного будиночка за призначенням.

Дачний будиночок може бути укомплектований санвузлом, душовою кабінкою, спальними кімнатами та кухнею. Технологія утеплення сучасними матеріалами зробить Ваш дачний будиночок комфортним для проживання взимку та влітку, у спеку та негоду.

Слід також зазначити, що такий будиночок побутівка надійно захищений від зносу, гниття та вологи. Обшитий металом (металопрофілем) зі спеціальним покриттям він просто не може іржавіти. Під обшивкою, як утеплювач зазвичай використовується утеплювач URSA, ISOVER, який додатково закривається гідробар'єрною та паробар'єрною плівкою, а для внутрішнього оздоблення стін дачного будиночка-побутовки зазвичай використовується плита OSB-3 (Oriented Strand Board товщиною 10мм), ламінований МДФ або безшовна пластикова вагонка. .

Звичайно, Ваш дачний будиночок має бути безпечним. Для цього будиночок комплектується сталевими дверима з надійним, сучасним замком, що кріпиться до металевого каркасу споруди. Зламати, зламати і навіть пошкодити такі двері дуже важко. Варто також подумати про ролети на вікна. Звичайно, дачний будиночок буде укомплектований пластиковими вікнами, які захистять його від вологи, холоду і шуму, але розбити ці вікна все ж таки можна, хоч це і складніше, ніж вибити звичайне вікно.

Якщо житловий будиночок Ви вже маєте - Ви можете використовувати наші блок-контейнери як сауну, як склад або сарай, або як гараж. Сучасний та естетичний вигляд таких будівель не зіпсує, а доповнить ансамбль Вашої дачної ділянки.

Крім того, такий блок-модуль цілком може бути перенесений (або перевезений) на інше місце, що, звісно, ​​неможливо у разі капітальних будівель. Металевий каркас, який складає основу споруди, забезпечує надійність будівлі навіть за його перевезення. Власне, ці вагончики привозяться на місце їхнього використання вже у зібраному вигляді.

І останнє, що варто сказати про переваги такого дачного будиночка – це його ціна. Він обійдеться Вам на порядок дешевше за капітальну будову, а заощаджені кошти Ви зможете витратити на облаштування дачі, наприклад, укомплектувавши її сучасною душовою кабінкою.

Джерело: www.blockunit.com.ua

Дивіться також:

Переваги металевих побутівок

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту