Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Види оздоблення модульних будівель: побутівок, дачних будиночків, торгових павільйонів

Модульні будівлі, побутовки, міні-офіси - у цих будівель різне призначення, починаючи від санвузлів і закінчуючи всесезонним житлом. Але є дві дуже важливі особливості, а саме: мобільність, завдяки якій Ви з легкістю можете транспортувати приміщення з місця на місце без особливих матеріальних витрат, та швидкозведення - економічно вигідний спосіб організації приміщень для будь-яких цілей.

Основною складовою модульної будівлі є блок-контейнер, виконаний на основі металевого каркасу. Такий каркас дозволяє встановлювати блок-модулі один на одного заввишки до 3 поверхів. Крім того, з кількох блоків модулів можна створити приміщення будь-якої площі та планування. Комбінацію з кількох блоків модулів називають модульною будівлею.

Для зовнішньої обробки модульної будівлі зазвичай використовують оцинкування або профнастил. Для захисту будівлі від негоди стеля та дах ізолюють спеціальним поліетиленом. Для теплоізоляції використовують мінеральну вату-утеплювач. Утеплена таким чином побутівка може зберігати комфортну внутрішню температуру навіть за морозу до -35. Для кращого збереження тепла рекомендується використовувати металеві двері та пластикові вікна. Вони надійні, прості в установці та мають тривалий термін служби. Така теплоізоляція в кілька разів зменшує тепловтрату в порівнянні зі звичайними вікнами.

Для внутрішньої обробки стін зазвичай використовують чотири варіанти матеріалів: оргаліт, дерев'яна плита OSB, пластикова вагонка та ламінований МДФ.

Якщо модульна будівля використовується, наприклад, як складський вагончик, то можна застосувати найдешевший варіант - оргаліт, більш відомий як ДВП. За показниками екологічної безпеки цей матеріал відповідає натуральній деревині, але його міцність як матеріал для обробки нижча в порівнянні з іншими матеріалами. Це компенсується його невеликою вартістю.

У будівельних вагончиках, побутівках можна використовувати OSB (Oriented Strand Board) плиту. Орієнтовано стружкова плита OSB-3 трохи дорожче, ніж оргаліт, але досить міцна для механічних пошкоджень і має цілком стерпний зовнішній вигляд. Це перша плита дерев'яного походження розроблена спеціально для будівництва. Спеціальна обробка поверхні забезпечує водо- та вогнестійкість цих плит, що значно підвищує подібні характеристики масиву деревини, а конструкція, що теплозберігає, дозволить Вам економно витрачати ресурси.

Для різноманітних службових приміщень, міні-офісів, прорабських побутівок, торгових кіосків та павільйонів підійде пластикова вагонка. Це немаркий та міцний матеріал за доступною ціною. Панелі виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що не займаються, а безшовні з'єднання мають відмінні теплоізоляційні і звукопоглинаючі властивості.

Якщо Вам потрібне красиве оздоблення блок-модуля – найкращий вибір це ламіновані МДФ-панелі. Оздоблення МДФ панелями відмінно підійде для дачного будиночка або для офісу. Таке оздоблення має дуже привабливий зовнішній вигляд, не вигоряє на сонці. Панелі МДФ стійкі до забруднення, добре миються, мають низьку теплопровідність і термостійкість. Крім того, при односторонньому ламінуванні плити, її можна фарбувати та покривати лаком. Цей варіант обробки найдорожчий, але має відмінні властивості і має найпривабливіший зовнішній вигляд.

Стеля модульних будівель зазвичай обшивається пластиковою вагонкою, а як покриття для підлоги найчастіше використовується лінолеум.

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту