Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Будівництво швидкомонтованих будівель (БМЗ)

Швидкомонтована будівля (БМЗ) - це споруда, всі комплектуючі якої виготовляються на заводах ЗБВ та металоконструкції та доставляються до місця зведення об'єкта у готовому вигляді. На самій же будмайданчику проводиться лише монтаж будівлі, підключення комунікацій, оздоблювальні роботи, але без використання "мокрих" процесів будівництва.

У комплект швидкомонтованої будівлі входять:

 • основний несучий каркас, який може бути як сітка колон (металевих, ж/бетонних) або рам змінного перерізу, виконаних із високоміцної сталі.
 • другорядного несучого каркаса - це покрівельні та стінові прогони, виконані як із холодногнутого оцинкованого профілю, так і високоміцної сталі залежно від габаритів та призначення будівлі, конструктивного рішення.
 • покрівельної та стінової обшивки, які представлені кількома варіантами "сендвіч-панелей"
 • водостічної системи для зовнішнього та внутрішнього водостоку.
 • металевих конструкцій для влаштування міжповерхових перекриттів, перегородок різної конструкції.
До переваг будівництва швидкомонтованих будівель можна віднести:
 • Можливість проектування внутрішнього простору відповідно до вимог технології виробництва Замовника
 • Широкий вибір покрівельної та стінової огорожі, різноманітна палітра кольорів
 • Висока ремонтопридатність, тобто простота заміни панелей у разі виникнення механічних пошкоджень у процесі експлуатації.
Сучасні технології та комплексний підхід до процесу будівництва, що є основою у будівництві будівель швидкого монтажу, дозволяють з успіхом вирішувати питання, які стоять перед компанією "Відродження Полісся" та їх клієнтами. Сендвіч-панелі - це елементи стін, підлоги та покрівлі будівлі, які включають:
 • зовнішню обшивку
 • утеплювач
 • внутрішню обшивку

Зовнішня обшивка

Профільовані оцинковані листи завтовшки 0,5-0,7 мм із захисним полімерним покриттям зовнішнього шару. Полімерне покриття захищає від механічних та кліматичних впливів, надає привабливого вигляду фасаду. Колірна гамма профільованих листів визначається проектом та каталогом кольорів заводів-виробників гладкого листа.

Утеплювач

Як утеплювач у панелях використовується мінеральна плита з базальтового волокна об'ємною вагою 35-75 кг/м², укладається в шаховому порядку, забезпечуючи теплоізоляцію та звукоізоляцію. Базальтовий утеплювач відноситься до категорії негорючих матеріалів та не поглинає вологу.

Внутрішня обшивка

Гіпсокартон, оцинкований лист або інший матеріал, залежно від умов експлуатації приміщень.

Об'ємна вага панелі до 25 кг/м. Поглинання вологи за 24 години до обсягу - не більше 1,5%

Область використання

Панелі, завдяки своїм теплоізолюючим, ваговим та естетичним якостям знаходять широке застосування в конструкціях фасадів громадських та виробничих будівель, а також для зовнішньої стінової та покрівельної обшивки будівель різноманітного призначення.

Панелі застосовуються також для монтажу внутрішніх перегородок будівель, для утеплення існуючих блокових будівель, для теплоізоляції низькотемпературних приміщень. Панелі поставляються готовими до встановлення, легко монтуються, не піддаються впливу погодних умов. Панелі легко транспортуються та не потребують додаткового обслуговування.

Швидкість виробництва досягається тим, що на будівельному майданчику Замовника відбувається монтаж вже готової конструкції, попередньо зібраної у цехах підприємства.

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту