Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Блок-хаус - екологічна, естетична та тепла обшивка для будівель

Поряд із металевими облицювальними матеріалами, плитами OSB та МДФ, для зовнішніх та внутрішніх робіт при будівництві будівель застосовується дерев'яна вагонка блок-хаус.

Будиночок з блок-хауса

Зовнішня обшивка будинку блок-хаусом візуально створює ілюзію, ніби стіни будівлі зведені з суцільної високоякісної колоди. Будинок з таким облицюванням виглядає переконливо і солідно.

Подібна імітація цільного колоди, тим часом, відрізняється чудовою звуко- та теплоізоляцією, екологічно безпечна, має гладку поверхню і не розтріскується в процесі тривалої експлуатації.

Для внутрішніх робіт зазвичай застосовується вузький блок-хаус, який надає особливого колориту приміщенню і займає при цьому мінімум корисної площі.

При такому облицюванні поверхня вагонки не потребує додаткової обробки, крім того, натуральне дерево підтримує в кімнатах здоровий мікроклімат. Стики елементів зазвичай ідеально збігаються без найменших зазорів та щілин, завдяки чому стіни виглядають рівними та естетичними.

Плити OSB та МДФ, що використовуються зазвичай у будинках для внутрішніх робіт, виготовляються з відходів деревини дрібної та грубішої стружки, шляхом пресування її та подальшого облицювання різними матеріалами.

Блок-хаус же виготовляється з колод і фактично є цільним деревом, а вид натуральної деревини в інтер'єрі приміщення завжди виглядає більш колоритно і респектабельно.

Кожен окремий елемент блок-хауса має плоску задню поверхню та опуклу передню, а також бічні пази та шипи для точного стикування елементів між собою.

Виготовляється така вагонка з дерева як листяних, так і хвойних порід, використовуючи при цьому дошки найвищої якості, без серцевини та сучків.

Існує також думка, що смола в деревині з хвойних дерев є природною гідроізоляцією, що вигідно продовжує термін експлуатації такого облицювання.

Примусове сушіння в камері значно покращує якість матеріалу. Дерево стає зовсім не схильним до розтріскування або деформації і надійно служить довгі роки. Щоб уберегти деревину від комах та займання - використовуються спеціальні рідини, морилки та антисептики.

Облицювання стін з блок-хаусу порівняно недороге, просте в монтажі і створює в будинку атмосферу тепла та затишку.

Джерело: http://www.blockunit.com.ua/

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту