Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Швидко збудуємо будь-яке житло для ваших робітників, персоналу, офісу. Телефонуйте, домовимось!
статті

Довговічні металеві побутовки

Металеве побутування - це багатофункціональна будівля широкого спектру використання, для реалізації безлічі завдань, що виникають у будівництві, на різних будівельних об'єктах і в промислових цілях.

Конструкція металевої побутівки виконана у вигляді жорсткої каркасно-щитової конструкції, звареної у вигляді каркасу сталевих труб 60х60х2, швелерів та подовжувальних ребер жорсткості із сталевих труб, покритих ґрунтовкою. Конструкція обшивається облицювальними панелями типу "сендвіч", які використовуються з метою забезпечення зручності відпочинку та побуту персоналу, зайнятого на віддалених від основного виробництва роботах, для мобільних офісів, складів та інших завдань.

Металевий каркас може бути укомплектований за бажанням замовника спеціальним кріпленням, яке дозволяє здійснювати багаторазове складання та розбирання конструкції без втрати її міцності. Ця можливість робить зручним процес транспортування металевої побутівки, якщо це необхідно. У кріплення також входять петлі, надійно та практично приварені до каркасу, що дозволяють завантажити та надійно закріпити металеву побутівку при перевезенні, витративши на це мінімум часу та зусиль.

При правильній експлуатації вагон побутівка може використовуватися практично вічно. Якщо порівняти металеву вагончик-побутовку з дерев'яною, то переваги металевої побутівки очевидні. Конструкція дерев'яних побутівок не передбачена для багаторазових перевезень, тому що вся конструкція виконана на дерев'яному каркасі, який із зміною погодних умов може деформуватися. Крім того, дерево як матеріал менш стійке до механічних навантажень.

Для збільшення терміну служби металевого вагончика його рекомендується встановлювати на полозья, залізобетонні блоки або спеціально обладнані платформи. Це створить додатковий захист від вогкості та збереже тепло усередині вагончика.

Всі побутівки безпечні за використаними в них матеріалами.

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту