Потрібні менеджери з продажу. Віддалено. Купимо цікаві замовлення! +38 (067) 445-27-40
+38 095 308-37-82 +38 067 445-27-40 з 9:00 до 21:00
без вихідних
UA | RU
Увага! Діють знижки та спеціальні пропозиції для великих замовників. Беремося за нестандартні проекти. Телефонуйте, домовимось!
статті

Лазня за технологією побутівки - відмінне рішення для любителів попаритися

Сучасні побутівки, виконані за високими стандартами, є зручними та комфортними приміщеннями. Одним із різновидів сучасної побутівки є побутівки - лазні. Ну а про те, якою має бути справжня лазня знає кожен її поціновувач. І ось саме лазні - побутівки за своїми технічними та функціональними параметрами не поступаються звичайним лазням.

Справді, модульні лазні є певним проривом у облаштуванні садових ділянок чи будівельних майданчиків. За якістю вони не поступаються традиційним лазням, а деякою мірою навіть перевершують їх. Матеріал, що використовується для утеплення, здатний утримувати тепло тривалий час.

Комплектація лазень-побутівок

Лани, обладнані за технологією побутової техніки мають високі гідро- та теплоізоляційні властивості, тому що в їх конструкціях використовується утеплювач високої якості. У таких побутівках звичайно необхідно утеплити все: підлогу, стелю, стіни. Оскільки до всієї цієї комплектації додається ще й тепло печі, то паритися в таких приміщеннях можна навіть у найсильніші морози. Такі побутовки можуть бути укомплектовуються електричною або дров'яною піччю. Якщо ви не бажаєте заготовляти дрова для печі, тоді краще вибрати електропіч. Для поціновувачів живого вогню підійдуть дров'яні печі.

Інтер'єр лазні

Ще одним важливим фактором є інтер'єр лазні. Як і в будь-якій стандартній лазні, так і в лазнях, обладнаних у вигляді вагончика, є передбанник, кімната відпочинку та парилка. Оскільки конструкція модульної лазні досить проста, ви легко зможете замовити проект з розмірами кімнат, зручними для вас. Відповідно до побажань замовника підбирається оздоблювальний матеріал, який є екологічно чистим та безпечним для здоров'я. Обов'язковою умовою оздоблювального матеріалу повинні бути його антисептичні властивості, необхідні для запобігання цвілі.

Що в результаті?

По - перше, ви заощаджуєте свій час та гроші. Якщо ви порахуєте собівартість готової лазні та лазні, зробленої своїми руками або бригадою будівельників, то побачите, що готова лазня вам обійдеться набагато дешевше. При цьому до базового комплекту входитимуть усі необхідні комплектуючі.

По - друге, замовляючи лазню під ключ, ви звертаєтеся до професіоналів, які мають величезний практичний досвід та знання. Вони добре підковані у всіх тонкощах даного типу будівництва, і вам не потрібно перейматися якістю роботи. Матеріали, підібрані для такого типу будівництва виключають у майбутньому деформацію та усадку. Оздоблювальні матеріали додатково обробляються, що дозволяє збільшувати термін їх експлуатації та вогнестійкості. Надалі вам не доведеться щось переробляти чи доробляти, адже ви відразу замовляєте все те, що бажаєте бачити у вашій лазні.

У - третіх, якщо раптом вам потрібно буде переїжджати на іншу ділянку або просто захочете переставити лазню в інше місце, у даному випадку у вас не виникне труднощів з її транспортуванням. Лазні виготовляються з урахуванням можливостей вантажних автомобілів і при переїзді у вас не буде жодних проблем.

В - четвертих, такі лазні-побутівки займають невелику площу і чудово підійдуть для невеликих дачних ділянок. Також вони можуть бути використані за призначенням вже через годину після встановлення.

Модульна лазня - дешевий, але нічим не гірший варіант справжньої традиційної лазні!

© 2008-2020 Будівництво, продаж, доставка блок контейнерів, побутівок, вагончиків, дачних будиночків у Києві та по Україні

Адреса: Київська область, м. Київ, вул. Іллінська, 12

При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання є обов'язковим.

Підтримка сайту